Зірки згадали про те, хто в їх дитинстві був «Круче всех»

52

До початку навчального року телеканал «Інтер» підготував дітям, а також їх батькам сюрприз: оригінальне дитяче талант-шоу, в якому кожна обдарована дитина від двох до чотирнадцяти може відчути себе «Круче всех».

Напередодні прем’єри проекту, яка відбудеться 10 вересня о 18:30 на «Інтері», зіркові гості програми і ведучі телеканалу розповіли про те, у чому вони були крутішими за всіх в дитинстві.

Дмитро Шуров (Pianoboy), музикант

Під час мого дитинства найкрутішою була гра «Ну, постривай!». Нічого крутішого не було. Хлопець, який володів «Ну, постривай!», — володів світом. Ну, і велосипед. Найбільше я любив на велосипеді їхати за місто. Вінниця набагато спокійніше місто, ніж Київ. І ми жили на околиці міста, в новому мікрорайоні. Там було поле, річка. Я їхав далеко-далеко за місто. Коли їхав, в голові звучала музика. Катався на велосипеді, а насправді — літав в музиці. Це було круто!

Альона Вінницька, співачка, телеведуча

У моєму дитинстві нічого подібного програмі «Крутіше всіх» не було. Були піонерські табори, конкурси … Але ми все одно повинні були бути всі однаковими. Навіть якщо ти переміг в конкурсі, не думай, що ти став найкрутішим! Але почуття, що ти — крутіший ща всіх, що ти — можеш, потрібно випробувати хоча б раз в житті. Відчути сильно, потужно. Це дуже серйозний поштовх і мотивація йти далі!

Влад Яма, хореограф

У дитинстві у мене була крута хлібна машина, у якій поверталися передні колеса. У більшості дітей таких іграшок не було. А коли став постарше — нічого надприродного: шкіряний футбольний м’яч, велосипед «Десна». Правда, в 9 і 10 класі я був єдиним з однокласників, хто працював. Перша зарплата — 3,5 рубля. Я нічого на них не купив, відклав під футболки собі в шафу.

53

Анастасія Даугуле, ведуча програми «Ранок з» Інтером»

Без тіні збентеження можу сказати, що писала кращі твори в школі. Рівних в цьому мені не було. Могла написати про що завгодно (хоч про ліхтарний стовп) на десять листів, причому так, що читалося захлинаючись. Легко і швидко перемагала на різних олімпіадах з літератури. Тонко відчувати слово і вміло його використовувати — вміння, якому навчила мама. А вже фантазії та уяви мені завжди вистачало. Тому по предмету «Література», який, відверто кажучи, мало хто з однокласників щиро любив, я завжди була кращою. Шкільний гарт сильний досі: і сьогодні можу написати будь-який текст на будь-яку тему.

Артем Позняк, актор, ведучий програми «Речдок»

Ви здивуєтеся, але я не був сильнішим за всіх, розумнішим, вищим або швидшим … Зате в мене закохувалися дівчата! Власне, як і зараз (посміхається).

Жанна Тихонова, ведуча програми «Жди меня. Україна»

Я непогано малювала, тому на мені були всі оформлювальні епопеї і стінгазети. Також я готувала сценарії до шкільних КВН-ів і грала в них. І під завісу, коли ми готували капусник на останній дзвінок і друзі розгубилися: «А хто нам акомпанувати буде?» — я сіла за рояль і забезпечила музичний супровід всім нашим гумористичним куплетам. Ми тоді серйозно відзначилися серед паралельних класів!

Роман Кадемін, ведучий програм «Великий бокс» і «Вдалий проект»

Я дуже добре пам’ятаю це відчуття: величезний спортивний зал і на уроці фізкультури одразу два класи: мій 1-А і хлопці з третього. Своє завдання я виконав краще і швидше за всіх. Учитель, бачачи, що я непогано підготовлений, відправив мене до старших хлопців грати в гандбол. Ловив на собі захоплені погляди однокласників — і на той момент мені здавалося, що я точно — крутіший за всіх! (Посміхається).

Андрій Данилевич, ведучий програм «Крутіше всіх» і «Стосується кожного»

Коли я був маленьким, двори були наповнені дітворою: тут дівчинки бігають, стрибають на скакалках або грають в класики, там — хлопці ганяють у футбол, грають в квача, квадрат, козаки-розбійники. І мені шкода, що сьогодні двори порожні, а діти здебільшого сидять, втупившись у планшети … У моєму дитинстві був крутіше всіх той, хто був найспритнішим, віртуозно володів м’ячем і мав блискавичною реакцією, хто краще за всіх грав в квадрат. Ми креслили на землі великий чотирикутник, ділили його на чотири частини. Учасники «вибивали» один одного за межі квадрата м’ячем. Для нас з хлопцями реально най-най був той, хто найдовше протримається в цій грі. А ще — я крутіше за всіх плавав і бігав!

Андрій Доманський, ведучий програм «Крутіше всіх» і «Готуємо разом»

Хто був крутіше всіх в моєму дитинстві? Хм … Звісно, я! Напевно, я сам собі так вирішив, і мене ніхто не переконував у зворотному. Пам’ятаю, що завжди пірнав крутіше всіх. Ось якщо на море потрібно було дістати бичка, зловити рибу-голку або там у кого-то на дно йшов в’єтнамок, — я завжди пірнав і діставав. Всі говорили: «Вау! Ти так глибоко пірнаєш!».

Поділитися в соціальних мережах: