Покаліченого яструба врятували у Сумах

Картинки по запросу ястреб

Через відсутність їжі степовий яструб вийшов до людських помешкань. Напівпритомного та замерзлого його знайшла жінка, яка гуляла зі своїм собакою на околиці Сум.

Рятувальна операція:

Птах не міг злетіти та майже не рухався.  Зрозумівши, що він пошкодив крило та не може злетіти жінка відвела пса додому і повернулася. Разом із чоловіком пані Ярослава відвезла пернатого на страусину ферму під Сумами. На пташиній фермі, що знаходиться у селі Верхня Сироватка, виявилося, що це вже 4-ий пернатий знайдений за цю зиму. Усього ж тут мешкає близько двох десятків птахів, яких поранениними чи змерзлими принесли люди. Переважно це галки, сороки та сови. Нового пожильця господарі ферми поселили до ще одного яструба на ім’я  Цезар та ворони — Галі. Оглянувши новачка стало зрозуміло, що у нього пошкоджене крило, тому він і не міг активно рухатися.

Якби його не знайшли, він би помер. Це дуже добре, що жінка зорієнтувалася, що з ним робити. Тут ми його годуємо свіжим м’ясом, як і решту хижих птахів. Крім того, раз на 3 дні даємо йому «свіжу кров» — це миші та горобці. Без неї вони також не виживають.

Юлія Циба, працівниця страусиної ферми.

Джерело:»сайт Спецкор»

Поділитися в соціальних мережах: