ЗМІ Сумщини отримали премії імені В’ячеслава Чорновола

11

Напередодні 80-річчя з дня народження Героя України, видатного українського громадсько-політичного діяча В’ячеслава Чорновола, відбулося вручення премії його імені за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Почесними грамотами Держкомтелерадіо були відзначені творчий колективи Сумської філії ПАТ «НСТУ» та Центру інтернет-телебачення Сумського державного університету за програму «Телемарафон: герої нації» та журналістка Дарина Рогачук  за статтю «За покликом рідної крові. Знайти родинну історію в архівах КДБ», оприлюднену у всеукраїнському інтернет-виданні «Історична правда».

«Це дуже сильні публіцистичні роботи, які висвітлюють ті питання, що хвилюють сьогодні українське суспільство, – зазначив перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. – Всі вони гідні високої нагороди. Але найголовніше – вони відповідають високим критеріям конкурсу імені справжнього українця, патріота і блискучого публіциста В’ячеслава Чорновола».

Нагадаємо, що премія імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики присуджується з 2004 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України. Її грошовий еквівалент – 5 тисяч гривень.

Поділитися в соціальних мережах: