Знайшовши зброю, здайте її до поліції!

Знайдену поблизу лісомасиву рушницю житель Охтирщини здав до місцевого відділку поліції. Як з‘ясували правоохоронці, його знахідкою стала одноствольна зовнішньокуркова мисливська ружниця ІЖ-17, загублена, вочевидь, мисливцем під час полювання.

До дільничного офіцера поліції Охтирського відділу поліції звернувся місцевий чоловік із заявою про добровільну здачу мисливської рушниці. Як пояснив громадянин правоохоронцю, зброю знайшов випадково, перебуваючи біля лісового масиву біля окружної дороги. Спочатку навіть не зрозумів, на що саме натрапив, і лише після більш уважного вивчення знахідки дійшов думки, що це зброя. Забравши знайдене з собою, він того ж дня, як законослухняний громадянин, приніс її до відділу поліції, — повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Як з‘ясували спеціалісти, «знахідкою» виявилась гладкоствольна мисливська рушниця марки «ІЖ»-17 32-го калібру. Поліцейські направили її на експертне дослідження, аби з‘ясувати, чи не є вона знаряддям злочину і чи не перебуває в розшуку. «Ми вдячні цьому чоловіку, що виявив свідомість і не залишив небезпечну річ на місці чи у себе, — коментує начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько. – Хочу закликати всіх інших громадян, у кого є на зберіганні незаконна зброя, боєприпаси чи вибухівка, послідувати прикладу цієї людини і здати їх до поліції. Таким чином вони не лише убезпечать своїх рідних від нещасного випадку, але й уникнуть кримінальної відповідальності».

Поділитися в соціальних мережах: