ЗНО-2020 на Сумщині: як все відбуватиметься?

Про організаційні заходи щодо створення безпечних умов для проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, вимоги до проведення як пробного тестування, так і основної та додаткової сесії ЗНО розповіла під час брифінгу директор обласного Департаменту Вікторія Гробова.

За її словами, процес проведення ЗНО буде повністю відповідати рекомендаціям Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка. Перш за все, аби уникнути скупчення учасників,  допуск до пункту проведення тестування  здійснюватиметься за графіком.

Після проведення термометрії та за умови одягнення захисної маски/респіратора, особи, в яких температура тіла не вища за 37,20С, будуть допущені до пункту тестування. Особи, у яких температура вища за 37,20С і які мають ознаки респіраторних хвороб, не будуть допущені до тестування, однак зможуть скласти іспит у додаткову сесію, що відбудеться 23 липня – 11 серпня.

На вході до пункту тестування будуть передбачені місця для обробки рук антисептиками.

В аудиторіях під час тестування між учасниками обов’язковою є дистанція 1,2 м, і цього, безумовно, буде дотримано. Приміщення провітрюватимуть і дезінфікуватимуть. У пункті проведення тестування чергуватиме медичний працівник.

Директор профільного Департаменту звернула увагу усіх учасників тестування на те, що на виході із кожного закладу будуть розміщені контейнери (урни) з кришкою для використаних масок із чіткою яскравою відміткою «Використані маски».

Для забезпечення процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання підготовлено 2 564 працівники, які будуть залучені до роботи в пунктах тестування у якості відповідальних за пункти тестування, їхніх помічників, старших інструкторів, інструкторів, чергових.

Також, Вікторія Гробова додала, що цього року на зовнішнє незалежне оцінювання зареєструвалося 13 осіб із особливими освітніми потребами, які проходитимуть тестування на відповідно обладнаних пунктах проведення ЗНО.