Звільнений чиновник Сумської ОДА подякував колегам за підтримку та співпрацю

Ексначальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Дмитро Кравцов на своїй сторінці у Facebook розповів про свої звільнення та подякував за спільну роботу:

“Шановні друзі, колеги, земляки!

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 18 травня 2020 року № 78К мене звільнено з посади начальника управління охорони здоров’я за угодою сторін.

Хочу подякувати за підтримку, співпрацю та розуміння всім хто протягом останніх чотирьох місяців працював зі мною в непростих умовах однією командою, долучався до вирішення питань діяльності галузі охорони здоров’я.

Дякую колективу, який чесно та добросовісно працював на реалізацію державної політики в сфері охорони здоров’я, незважаючи на додаткове навантаження по організації робіт щодо реформування галузі та ліквідаціі наслідків COVID-19. До речi, показники захворюваностi на короновiрус та кiлькостi осiб, що одужали, одні з найкращих в Украiнi.

Дякую обласній адміністрації, депутатському корпусу, керівникам лікувальних закладів, які були поруч, надавали підтримку і незважаючи на деякі труднощі були партерами у вирішенні питань забезпечення життєдіяльності галузі.

Бажаю всім вам оптимізму, невичерпної енергії та невпинного руху вперед до нових звершень!

Для мене починається новий розділ життя. Впевнений, що при будь-яких обставинах потрібно не втрачати почуття власної гідності та честі”, – написав Дмитро Кравцов.

 

Поділитися в соціальних мережах: