Депутат-опозиціонер Володимир Пилипейко підтримує спорт на Шосткинщині

14523067_288853984841374_4999454503407165258_n

На підтримку гандболу депутат обласної ради від Опозиційного блоку Володимир Пилипейко допоміг в організації спортивного турніру.

Вже четвертий рік поспіль у спорткомплексі «Імпульс» (КДЮСШ «Барса») відбуваються змагання пам’яті Віталія Грибача, який відродив гандбол у Шостці, та змагання з гандболу на кубок «Імпульсу» для дорослих серед ветеранських команд. І кожного разу вони збирають не тільки жителів Сумщини, а й гостей із сусідніх держав. Цього разу це стали білоруси, які до речі, й здобули переконливу перемогу в турнірі.

За підсумками дитячих змагань, за різницею забитих і пропущених голів кращий результат показала команда Білорусі. Команда КДЮСШ «Барса» м.Шостка посіла друге місце. «Київ-3» (спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву) — третє, четверте місце – СДЮШОР «Київ-2» і замкнула п’ятірку переможців – команда училища фізкультури з Броварів. «Організувати призовий фонд турніру – важливо. Це і рівень змагань, і дітям цікаво, це і стимул займатися спортом. Тільки на кубки та 150 медалей для турніру необхідно було близько 9 тис. грн. Звідки взяти стільки коштів? З батьків дітей? Спасибі, що підтримують спонсори», — висловила слова вдячності організаторам головний тренер відділення гандболу КДЮСШ «Барса» Марія Хлистун. Призерам і кращим гравцям команд вручені кубки, медалі та подарунки.

 

 

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: