ДФС Сумщини провела дружній матч з міні-футболу

За ініціативи керівників Сумської митниці ДФС відбувся дружній матч команд Сумської митниці ДФС та управління захисту економіки Національної поліції в Сумській області з міні-футболу.

Змагання відбулися на базі футбольного центру «Барса» у Сумах. Команду  футболістів сформували з працівників різних митних підрозділів.

Під час гри вже з перших хвилин розпочалась запекла боротьба. Ініціатива переходила від однієї команди до іншої. Команда сумських митників під пильним контролем капітана команди Дмитра Забавського до останньої хвилини боролась за перемогу. Гравець команди Олександр Пастернак вдало забив 2 голи.

Але головна не перемога, а участь у грі. І з рахунком 2:3 команда управління захисту економіки Національної поліції в Сумській області вирвалася вперед у дружній грі з міні-футболу.