Фіналісти кубку Сумської області з футболу ФК «Тростянець» та «LS Group»

Визначились фіналісти кубку Сумської області з футболу.

У першому півфіналі на полі зустрілись друга та перша команди футбольного клубу «Тростянець». Рахунок у матчі відкрили футболісти другої команди, але до перерви суперник відігрався. У другому таймі перша тростянецька команда двічі змусила своїх «дублерів» дістати м’яча з сітки воріт – у підсумку ФК «Тростянець» переміг з рахунком 3:1 і здобув першу путівку у фінал.

Другу у Токарях розіграли дві команди Сумського району – «Україна-Токарі» та «LS Group» з Верхньої Сироватки. Гості забили один «сухий» до перерви і ще два після.

Таким чином кубок області у фіналі розіграють ФК «Тростянець» та «LS Group». У планах обласної футбольної федерації провести фінал на стадіоні «Ювілейний» у Сумах 25-го серпня.

Джерело: tv.sumy.ua