ФК “Суми” цього тижня проведе матчі у Старобільську та Сумах

Перший матч ⅛ фіналу Кубку України з футболу серед аматорських команд 2020/21 ФК «Суми» зіграє на виїзді із ФК «Скіф» (Луганська область) в середу, 7 жовтня 2020 року.

Гра розпочнеться о 15:00 на стадіоні «Колос» у м. Старобільськ Луганської області. Посилання на онлайн-трансляцію буде повідомлено згодом. Матч-відповідь пройде у м. Суми 21 жовтня 2020 року.

В суботу, 10 жовтня 2020 року, домашній матч 6-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2020/21 ФК «Суми» зіграє із ФК «Легіонер»   (Дніпро). Гра розпочнеться о 15:00 на стадіоні «Ювілейний» у м. Суми. Матч пройде за участі вболівальників.

Білети реалізовуватимуться в день матчу в касах стадіону та завчасно спортивною агенцією Linnik Sport (м. Суми, стадіон «Ювілейний», офіс 135). Вартість білету – 20 грн. Вхід особам до 16 років – безкоштовний.

Запрошуємо на матч сумчан та гостей міста, гра обов‘язково подарує добрий настрій та безліч позитивних емоцій.

Увага! У зв‘язку з карантинними обмеженнями виключно всі відвідувачі матчу повинні будуть пройти температурний скринінг на вході до стадіону та мати одягнуті засоби індивідуального захисту – захисні маски або респіратори.

Поділитися в соціальних мережах: