«Food Centre-СумДУ» поступився киянам, але боротиметься далі

Поступились, але не втратили шанси. Сумський футзальний клуб «Фуд Центр-СумДУ» у Києві поступився місцевій команді «ХІТ» з рахунком 2:6.

Вже на першій хвилині після удару Олександа Педяша м’яч влучив у Романа Зеленського та потрапив у ворота сумчан. За три хвилини Віталій Катеринін зрівняв рахунок після сольного проходу.

Але наприкінці тайму кияни відправили два м’ячі у ворота сумчан. А у другому таймі дублем у воротах новачка «студентів» Олександра Сіріцького відзначився Олександр Школьний, а шостий м’яч провів Євген Сірий.

Гол престижу у складі сумських футзалістів оформив Арсеній Гурєєв. Головний тренер «Фуд Центр-СумДУ» Іван Скіцко цю гру прокоментував так:

«Ми навіть з цієї поразки візьмемо позитив, бо дали і молодим пограти, і воротарю, які взагалі ще в цьому сезоні не грали. Маючи зараз розрив 5 очок, ми все рівно думаємо про шістку далі».