Футбольні пристрасті на сумській землі

У суботу 26 травня, крім фіналу Ліги Чемпіонів, сталася ще одна футбольна подія: стартував черговий чемпіонат Сумської області з футболу серед команд першої та вищої ліг.

У вищій лізі зіграні три матчі. Бронзовий призер минулого чемпіонату «Альянс» (Долина) впевнено обіграв ФК «Шостка» — 3:0, дебютант турніру — «LS GROUP» переміг вдома ФК «Тростянець» — 1:0, а «Гранум» (Сніжки, Буринський район) на «Барсі» поступився Кролевецькому «Локомотиву» — 0:1.

У першій лізі Северинівський «Колос» розгромив «Лебединець» — 5:0, ФК «Тростянець-2» переміг «Спартак-Сумбуд» — 2:0, а «Кристал-Локо» (Конотопський район) переміг минулорічного чемпіона — «Украіну- токарі »- 2:0. В останній момент кількість команд-учасниць першої ліги зменшилася — СНАУ відмовився від участі в чемпіонаті.

Джерело: vsisumy.com