На міжнародному турнірі сумчани виступили достойно

11-15 вересня у Львові проходив традиційний міжнародний турнір зі стрільби з лука «Золота осінь».
У змаганнях брали участь 250 спортсменів з п’яти країн: України, Білорусі, Ізраїлю, Польщі й Великобританії. У сумчан дві бронзові медалі. Серед жінок третьою стала Євгенія Чибісова, серед чоловіків – Артем Овчинников, причому в малому фіналі він перестріляв теж сумчанина Олексія Гунбіна.

У кваліфікації Артем Овчинников встановив рекорд України на дистанції 70 метрів серед юнаків – 335 очок. Попередній рекорд був встановлений ще у 1998 році – 333 очка.

Поліна Родіонова у кваліфікації була першою і показала кращий результат цього року в Україні – 1345 очок, але програла білорусці за вихід до четвірки.

До речі, наші Юлія Смаль і Тетяна Саган вперше виконали норматив майстра спорту України.

Джерело: dancor.sumy.ua