На Сумщині змагалися спортсмени-лижники

З 15 по 18 лютого в селі Реутинці Кролевецького району відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах.

У змаганнях взяли участь понад 180 спортсменів, серед яких майстри спорту, чемпіони і справжні таланти лижного спорту та орієнтування.

Серед переможців і призерів — представники Сумщини.

Чемпіонами стали Владислав Арбузов у спринті; Дар’я Бережна, Олександра Мінаєва, Анна Пільгуй в естафеті; Вероніка Арбузова на короткій дистанції.

Другими стали Олексій Майборода у спринті; Максим Нестеренко, Тимофій Майборода, Владислав Арбузов і Борис Мінаєв, Олексій Майборода в естафетах; Ольга Бовкун, Олег Постельняк на коротких дистанціях.

Третіми — Олександра Мінаєва, Валерій Кандибей, Олег Постельняк у спринті, Валерій Кандибей, Марія Кандибей, Дар’я Мінаєва в естафеті.

У загальнокомандному заліку збірна Сумщини посіла п’яте місце серед дорослих, молоді та юніорів. Попереду — Київ, Київська, Чернігівська і Дніпропетровська області. Серед ветеранів сумчани стали четвертими, поступившись Києву, Київщині та Чернігівщині.