Охтирський ультрамарафонець став четвертим в Омані

18

Євген Глива завершив 165-кілометровий шестиденний забіг «Oman Desert Marathon» на 4-ій позиції.

23 листопада в Омані на березі Аравійського моря завершився 6-ий етап ультра марафону. Євген пробіг 20-кілометрову дистанцію з шостим часом. Однак в загальному заліку залишився четвертим.

Переможцем став брат багаторазового чемпіона Рашида Альморабіті, якому наш бігун програвав кілька років поспіль лічені хвилини, Мохаммед. Серед жінок першою стала росіянка Наталя Сєдих.

«Все, підійшов до завершення 5-й «Oman desert marathon»! Дякую всім за підтримку, вона дійсно мотивувала і відчувалася під час цього нелегкого випробування. Підсумкове 4 місце. Травми та розчарування – це невід’ємна частина спорту, когось вони ламають, а когось закаляють. Я розчарований місцем, але задоволений знову бути в строю і мати таку шалену підтримку! Дякую що були зі мною», – написав Євген Глива у Facebook.