Педагог з Сумщини удостоєний медалі Міністерства молоді і спорту України

Другий чемпіонат України з інтелектуальних видів спорту (шахи, шашки-64) відбувся з 4 по 9 липня в приміщенні будівельного коледжу міста Суми. Команда Сумської області впевнено посіла перше місце.

Чемпіон Сумської області з інтелектуальних видів спорту Євген Шовкун переміг в особистому заліку, набравши 25 очок з 36 можливих і завоював титул чемпіона України з інтелектуальних видів спорту. Друге місце залишилося за спортсменом з Хотина Віталієм Марченко (23,5 очка), третє – за спортсменом з Сум Левоном Кафтаряном (23 очка).

Євгену Шовкуну були вручені Кубок України, золота медаль Міністерства молоді та спорту України, пам’ятна стрічку «Чемпіон України з інтелектуальних видів спорту (шахи, шашки-64)», дипломи та грошовий приз.

Джерело:0542.ua