ПФК «Суми» зуміли не програти вдев’ятьох у матчі у Миколаєві

Сумські футболісти створили мікросенсацію у виїзному турі чемпіонату України проти ФК «Миколаїв». Господарі поля змогли порадувати своїх вболівальників лише на 58 хвилині. Сумчанин Сергій Гаращенков вибив м’яч з рукою, за що отримав червону картку і видалення, а господарі – право пробити пенальті, яке вони успішно реалізували 1:0.

Однак ПФК «Суми» не збиралися здаватися, активно провели другий тайм і у меншості зрівняли рахунок на 73 хвилині завдяки голу Антона Савіна 1:1.

Вже у компенсований час сумчан на полі стало ще менше – Андрія Бубенцова суддя покарав жовтою карткою, а оскільки  вона була у нього другою, то голкіперу довелося оглядати матч з лави. Проте гостям вдалося відбитися і відстояти цілком  приємний для  сумчан результат. «Миколаїв» – «Суми» 1:1.