Ще один конотопський борець виборов золото для України

7

В Афінах завершилися змагання з греко-римської боротьби на кадетському чемпіонаті світу. У третій змагальний день борці греко-римського стилю розіграли п’ять комплектів нагород у вагових категоріях 42, 46, 69, 76, 85кг, пише Данкор.

Українські борці 6 вересня завоювали два золота і срібло. Таким чином, з трьома золотими нагородами збірна України виграла медальний залік, на другому місці Іран з двома золотими нагородами та на третьому – Азербайджан з одним золотом та двома срібними нагородами.

Вихованець Конотопської ДЮСШ ім. М. Маміашвілі Владислав Кузько у вазі до 46 кг свій фінал у азербайджанця Ніхат Маммадлі виграв впевнено 3:0, – таким чином, Влад слідом за своїм земляком Дмитром Мірошником приніс друге золото в скарбничку України.

Ще одне золото в скарбничку нашої збірної приніс Влад Кравченко (69 кг), срібло на рахунку Геннадія Завертайло (42 кг).