Сумчан запрошують на “Коло Чеха”

Цієї неділі, 26 травня, відбудеться відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед різних верств населення, спортсменів з вадами здоров’я «Коло Чеха. Суми 2019».
«Коло Чеха. Суми 2019» проводять вперше, це унікальний і масштабний спортивний захід, до участі у якому запрошують всіх любителів активного відпочинку та спорту.
Участь у заході безкоштовна, вікових обмежень немає.

Спортсмени й аматори бігатимуть навколо водойми,вже визначені дистанції легкоатлетичного забігу в одне та три кола – 3 км та 9 км відповідно. Разом з тим, програмою змагань передбачені й сімейні старти (діти віком до 5 років разом із батьками) на дистанцію 100 м.
Для участі потрібна попередня реєстрація, заявки приймаються до 23 травня включно у на електронну адресу: raceproject@ukr.net та за тел.: (066)4320622.

Також реєстрація відбуватиметься й у день старту, 26 травня, перед початком змагань у районі спортивної зони з боку 9-10 мікрорайону. При реєстрації кожен учасник повинен мати довідку лікаря про допуск до змагань або особисту лист-згоду.
Реєстрація на легкоатлетичний забіг триватиме з 8:00 до 9:30. Стартуватимуть учасники забігу по вікових категоріях з 10:00.
Переможці та призери у вікових категорія нагороджуватимуться медалями, грамотами відділу у справах молоді та спорту, отримають цінні подарунки та грошові винагороди.

За матеріалами сайту gorod.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: