Сумчани посіли перше місце на Чемпіонаті України з жиму лежачи

Сумська чоловіча команда з жиму лежачи вдало виступила на Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи в Коломиї.

Денис Швидко (майстер спорту України) посів ІІ місце у ваговій категорії -66 кг з результатом 157,5 кг. У Вадима Сороки (студент інституту фізкультури, МСУ) — ІІІ місце у ваг. кат. -74 кг, результат — 162,5 кг. У Максима Головенка (МСУ) — ІІ місце у ваг. кат. +120 кг, результат — 200 кг. А Валентин Сітало (виконав норматив МСУ) посів І місце у ваг. кат. +120 кг, результат — 227,5 кг. У змаганнях також брали участь Сергій Анцибор (МСУ), Іван Каптілов (КМСУ), Володимир Бакляк (МСУ).
Спортсмени вибороли для Сумської області І місце в командному заліку серед всіх областей України. ІІ місце — у Харківської, ІІІ — у Івано-Франківської області.