Сумчани стали другими у загальнокомандному заліку

орыэнт

Днями у Сумах відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації (дорослі, юніори, юнаки) на подовжених дистанціях.
У загальнокомандному заліку Сумська область посіла друге місце, поступившись спортсменам з Києва, на третьому місці — Вінницька область.

Ці змагання були відбірковими до складу національної збірної команди України, яка візьме участь у чемпіонаті світу в Кореї і юнацькому чемпіонаті світу в Чехії.

У змаганнях брали участь понад 150 спортсменів з усіх областей України, 9 заслужених майстрів спорту України та 11 майстрів спорту України міжнародного класу.

Учасники змагалися в особистому та командному заліках за чотирма видами програми (радіоорієнтування, спринт і дві класичні дистанції 144 МГц і 3,5 МГц).

Кращими з представників Сумщини були Михайло Тіхонков — 4 золоті медалі серед юнаків до 12 років; Дмитро Денисенко — 2 золоті серед юніорів; Анастасія Ковтун — 1 «золото» серед дівчат до 12 років (всі вихованці тренера Максима Редьки), Анатолій Поповченко — 1 «золото» серед юніорів (тренер Сергій Щербань).

Джерело: dancor.sumy.ua