«Сумчанка» виграла домашній різдвяний турнір з індорхокею

jjjjjjjjjjjjjjjjj

Вчора в Сумах завершився междурнародний турнір з індорхокею «Різдвяний» турнір.

Спочатку планувалося, що до Сум приїдуть команди з чотирьох країн — України, Білорусі, Литви та Казахстану. Однак незадовго до нового року команди з Литви та Казахстану відмовилися від участі. У кого-то не було фінансування, у кого-то віз в Україну. Тепер навіть подумую про перенесення турніру на інші терміни, наприклад, на грудень. Так що, можливо, в 2017 році буде відразу дві «Різдвяні зустрічі».

У підсумку на турнір заявилися шість команд — дві білоруські — ХК «Мінськ», Молодіжна збірна, і чотири українські, три з яких, по суті, є сумськими — МСК «Сумчанка», «ІФК СумДУ», Юнацька збірна плюс Збірна Полтави.

Після першого дня визначилися три лідери — МСК «Сумчанка», ХК «Мінськ» і білоруська молодіжка — мали по дві перемоги.

У другий день в лідери вибилася «Сумчанка» — 4 перемоги, а у переслідувачів — по 3, причому молодіжка досить несподівано обіграла «мінчанок».

Третій день почався з матчу аутсайдерів: Юнацька збірна України — збірна міста Полтава — 7: 4. Далі вони білоруськи програли сумським «фізкультурніци» 1: 3 і посіли третє місце. Доля «золота» вирішувалася в очному поєдинку «мінчанок» і «сумчанок», який організатори завбачливо поставили останнім. Гостям потрібна була тільки перемога, причому з великим рахунком, наших влаштовувала і нічия. Рахунок відкрили «мінчанки» вже на 3-й хвилині, потім подвоїли свою перевагу. Після тайм-ауту наші заграли злагоджено і зрівняли рахунок. Проте вже у другому таймі гості знову були попереду. А за три хвилини до кінця рахунок знову зрівнявся — 3: 3 — такий результат цілком влаштував «Сумчанка».

Після цього турніру «Сумчанка» і «ІФК СумДУ» зіграю в другому турі чемпіонату України, а потім зіграють в кубку європейських чемпіонів в Литві.

Джерело: sportclub.sumy.ua