Сумчани здобули медалі чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів до 16 років

Місто Івано-Франківськ з 3-го по 5-те червня приймало чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у вікові категорії до 16 років. Сумчани на чемпіонаті вибороли шість медалей: по дві “золоті”, “срібні” і “бронзові”.

“Золото” принеси команді Єлизавета Землянікіна у бігові на 400 мертів з бар’єрами та Мілена Смоленська у бігові на 800 метрів.

“Срібні” медалі в активі Мілени Смоленської у бігові на 1 500 метрів та Олексій Буйков у метанні списа.

“Бронзові” медалі у скарбничку команди додали Вадим Шевченко у спортивній ходьбі на дистанції 3 000 метрів та Максим Сердюк на дистанції 2 000 метрів з перешкодами третє місце посів Максим Сердюк, повідомляє Суспільне.