Сумська «Барса» увійшла в трійку

8

1 листопада в Сумах відбувся заключний матч першого туру першості України серед команд U-19 в першій лізі.

У перенесеному матчі другого туру «Барса» на своєму стадіоні приймала «Олімпік-СДЮШОР-2» з Кропивницького. Все цікаве гравці обох команд залишили на другий тайм. На 56-ій хвилині гравець «Барси» Антон Кончаков відправив м’яч у нижній лівий кут воріт. 14 хвилин по тому влучність і потужність продемонстрував Антон Бушля. Остаточну крапку в матчі поставив гравець «Олімпік-СДЮШОР-2» на 88 хвилині.

В цей же день в іншому перенесеному матчі, але вже першого туру «УФК-Олімпік» з Харкова приймав «Черкаський Дніпро». Перемогу святкували гості з рахунком 3: 5.

У підсумку після першого кола «Барса» займає 3 позицію в турнірній таблиці з 14 очками. Першу і другу сходинки займають «Черкаський Дніпро» і «УФК-Олімпік», у яких по 15 очок.