Сумські борці відзначилися на Кубку України

15

4-8 грудня в Броварах пройшли змагання Кубка України з вільної та жіночої боротьби.

Переможцем став Олександр Колдовський (вагова категорія до 125 кг). Про це повідомляє Спортклуб.

Бронзовим призером став Станіслав Левенок (92 кг), який домігся успіху через втішні сутички після програшу в ? фіналу майбутньому фіналісту. А в сутичці за бронзу поборов земляка Владислава Кучерявого, який став в результаті п’ятим. Також третім став Дмитро Ткаченко (79 кг), програвши у півфіналі переможцю.

П’яті місця зайняли: Людвік Шолінян (70 кг) і Денис Співак (97 кг), які програли у півфіналах майбутнім переможцям, а потім і в втішних сутичках за 3-е місце.

Ігор Єрофєєв і Дмитро Стріженок (обидва 74 кг), Станіслав Лазоренко (86 кг), Андрій Галета (97 кг), Олександр Ніколаєнко (92 кг), на жаль, програли в своїх перших же боях.

Серед жінок єдина сумчанка Яна Мірошниченко (57 кг) програла в першому ж колі.