Сумські хокеїстки стали бронзовими призерками кубка європейських чемпіонів

У Гаазі (Нідерланди) завершується розіграш кубка європейських чемпіонів серед жіночих команд, повідомляє sportclub.sumy.ua.

16 лютого пройшли вирішальні матчі. У матчі за «бронзу» зійшлися МСК «Сумчанка» та ХК «Мінськ» (Білорусь). Перша чверть завершилася з мінімальною перевагою наших, – на 9-й хвилині рахунок відкрила Вікторія Стеценко.

На початку другої 10-хвилини білоруски зрівняли, проте наші забили три – Марина Виноградова (14-та хвилина) і двічі Ольга Гончаренко (18 і 20).

У кінці третьої чверті суперниці скоротили відставання до мінімуму, а в останній команди забили по два м’ячі. За наших – Катерина Шокаленко (33) і Ольга Гончаренко (39), яка оформила хет-трик.

У підсумку 6:5 – перемога за українками, які взяли третє місце.

Ольга Гончаренко стала кращим бомбардиром турніру із 8 голами.

Чемпіоном стали німкені з Düsseldorfer HC, які у фіналі обіграли господарок турніру з hdm 4:2.