Сумські каратисти відзначилися на чемпіонаті Європи

18425469-1930275350537227-6012670456642530702-n

52-й чемпіонат Європи з карате відбувсь у турецькому місті Ізміт, пише СпецКор.

У ньому взяли участь 490 спортсменів з 43 країн світу. Про це йдеться на офіційному сайті Управління молоді та спорту Сумської ОДА.

Турецька арена виявилася надзвичайно щасливою для збірної України, зауважує начальник управління Дмитро Лантушенко. Українські каратисти стали головною сенсацією чемпіонату. Усього вибороли 6 медалей: 2 золоті, 1 срібну та 3 бронзові. Тим самим посіли 4-е місце у загальному заліку.

Це був перший чемпіонат континенту в олімпійському статусі карате, та його учасники змагались не лише за престижні європейські нагороди, але й за важливі рейтингові очки, необхідні для потрапляння на олімпійський турнір в Токіо 2020 року.

Сумчанин Ігор Угніч у складі збірної команди України виступав у розділі командне куміте та здобув бронзову нагороду. За рішенням команди та тренерського складу завойований командою кубок був подарений нашому земляку. Це перша медаль в історіїї Сумського карате із офіційних турнірів по карате WKF серед дорослих! Чемпіонат Європи став головним стартом сезону-2017 для українських каратистів.

Наступного року першість континенту пройде у місті Нові Сад (Сербія).