Сумські тхеквондисти відзначилися на чемпіонаті України

1

12-14 жовтня в Харкові пройшов Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед доросли та юнаків.

Турнір зібрав понад 700 найсильніших спортсменів з 19 областей України. Збірна Сумської області була представлена ??в кількості 8 чоловік – переможців обласного чемпіонату в різних вагових категоріях, пише Sportclub.

Незважаючи на нечисленний склад учасників, наша область за підсумками виступів потрапила в десятку найсильніших. В ході безкомпромісних, драматичних поєдинків наші спортсмени з повною самовіддачею проявили себе з найкращого боку. Стабільно сильні виступи Валерії Дехтярьової (дівчата до 36 кг), учениці школи №23, яку тренує Михайло Турута, не стали винятком і на цьому чемпіонаті. Наша спортсменка другий рік поспіль стала віце-чемпіонкою України. Ще більш успішно виступила учениця школи №1 Аліса Павленко (молодші дівчата до 41 кг), яка, блискуче здолавши всіх своїх суперниць, стала чемпіонкою України і привезла додому золоту медаль. Підготували Алісу до тріумфального виступу тренері Лілія Кириченко і Олександр Хоменко.