У матчі Першої ліги сумчани забили! У свої ворота…

Сьогодні у Кропивницькому відбувся матч 17  туру Першої ліги України “Зірка” – “Суми”. Гра з командою-аутсайдером завершилася для сумчан нічиєю.

Розпочався матч з 2 голів до воріт суперника: на 7  (Олександр Васильченко) та 11 хвилинах (Віктор Лиховидько). Перший тайм сумська команда протрималася з рахунком 2:0. Після перерви рахунок на табло змінився завдяки гравцям “Зірки”. На 53-й хвилині до воріт ПФК “Суми” залетів м’яч від півзахисника Максима Авер’янова. Вже через 9 хвилин у сумських воріт було розіграно пенальті. Гол з 11-метрового забив Даніїл Кондраков.

Серію невдач продовжив сумський гравець, забивши автогол. Лука Надірадзе на 87-й хвилині реалізував гольовий, але у власні ворота. Так, “Суми” почали вже програвати команді, яка посідає 15 місце турнірної таблиці. Ситуацію виправив Микола Вечурко: у додатковий час (90+3′) він зрівняв рахунок.

3:3 на табло, і знову 1 лише очко заробили сумчани.

Джерело: sumypost.com