У Сумах рятувальники змагаються у футзалі

13 березня на базі легкоатлетичного манежу Сумського державного університету стартував зональний Чемпіонат Державної служби України з надзвичайних ситуацій з футзалу. У змаганнях беруть участь близько 70 спортсменів – особи рядового, начальницького складу та працівники органів і підрозділів цивільного захисту з різних областей держави та одного відомчого навчального закладів.

Почесними гостями заходу стали провідний фахівець відділу забезпечення заходів фізичної підготовки та спорту управління оперативно-рятувальної служби Державної служби України з надзвичайних ситуацій Ігор Тимошенко, фахівець відділу забезпечення заходів фізичної підготовки та спорту управління оперативно-рятувальної служби Державної служби України з надзвичайних ситуацій Юрій Авраменко, заступник начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, підполковник служби цивільного захисту Сергій Безносохін.

«Від імені начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій хочу привітати учасників змагань у цьому прекрасному спортивному комплексі. Останні досягнення українських спортсменів довели, що їх головні якості – командний дух і прагнення до перемоги. Саме це зібрало всіх нас на цьому зональному Чемпіонаті. Бажаю вам успіхів, миру, добра і, звичайно, перемоги кожному» – зазначив Сергій Безносохін.

Після урочистостей розпочались безпосередні матчі. Свою майстерність демонструють  6 команд з Донецької, Луганської, Харківської Сумської областей, Міжрегіонального центру швидкого реагування (м.Ромни), Національного університету цивільного захисту України.

На переконання організаторів, подібні змагання надають можливість рятувальникам підвищити рівень фізичної та морально-психологічної підготовки, оскільки у службовій діяльності щодня їм доводиться вирішувати завдання різного характеру, де необхідні сила, витривалість та швидкість.

Поділитися в соціальних мережах: