У Сумах відбувся Міжнародний чемпіонат з пляжного волейболу серед ветеранів

У єдиному в державі Центрі пляжного волейболу відбувся відкритий Міжнародний чемпіонат серед ветеранів. Окрім сумських спортсменів, участь у заході взяли волейболісти з усіх регіонів України, Білорусі та країн Прибалтики.

За першість боролися 23 команди по 2 гравця у кожній. Головною умовою чемпіонату був вік гравців. У парі він повинен складати більше 90 років.

 «Дуже багато гравців високого класу, які стояли на початку розвитку цього виду спорту, це 20-25 років тому. Їм  уже майже по 60 років, вони виходять на майданчик і показують свою майстерність, грають уже більше не фізичними своїми можливостями, а скоріше розумовими, головою більше грають», – говорить Валерій Самодай, заслужений тренер України з пляжного волейболу, головний суддя змагань.

Одним з таких є Сергій Гордієнко, який ще у 1995 році став переможцем першого Кубку України з пляжного  волейболу. Стверджує, з того часу цей вид спорту дуже змінився, а також розвинулась інфраструктура, не без участі нашого обласного центру.

«На сьогоднішній день із засновників залишилися ось ми ще в грі,це я граю і Валерій Самодай, тобто представник Сум. На початку ми грали мало не на глині. Найголовніше те, що відкрився зимовий зал, ми цього чекали понад 15 років. Ми вдячні Сумам, що всі ветерани можуть зараз сюди приїхати», – ділиться враженнями Сергій Гордієнко, майстер спорту з пляжного волейболу.

У когорті найкращих пляжних волейболістів України і президент Федерації волейболу Сумщини Ігор Молоток. У парі з Олександром Д’яченком він зміг створити інтригу та нав’язати спортивну боротьбу кожній команді суперника.

Переможцями у турнірі стали дві пари команд з Харкова.  Перше посіла пара Аушев-Пантелеймонов. Друге місце виборола пара волейболістів Одуд-Печериця.

Поділитися в соціальних мережах: