У СумДУ пройшов традиційний різдвяний турнір з міні-футболу

tcr49k4firi

З 4 по 6 січня у спорткомплексі СумДУ пройшов традиційний різдвяний турнір.

Крім п’яти команд з Сум та області, взяти участь приїхала команда «Мрія» (м. Куп’янськ, Харківської області). Квартет найсильніших склали: «Барса» (Суми), «Мрія» (Куп’янськ), «Велетень-2004» (Глухів) та збірна Сумського району.

У першому півфіналі боротьби особливо не вийшло. «Мрія» з перших хвилин пішла атакувати і за 40 хвилин гри відвантажила у ворота збірної Сумського району вісім «сухих» м’ячів. «Барса» у наступному матчі з боями, але все ж зломила опір «Велетня», забивши два голи. Глухівчанам у матчі за бронзу довелося несолодко, адже вони змушені були грати дві гри поспіль. «Велетень-2004» довго боровся, але під завісу поєдинку сили їх покинули, і збірна Сумського району здобула третє місце — 4:2.

Фінал, як і належить, став справжньою вишенькою на торті. «Барса» досить швидко забила перший м’яч, а відразу після перерви відзначилася вдруге. Здавалося, що гостям з Куп’янська буде дуже складно змінити ситуацію, але гравці «Мрії» пожвавилися і повністю перехопили ініціативу. Два м’ячі були відіграні досить швидко, «Барса» притиснулася до своїх воріт і решту часу більше відбивалася. Час завершився – довелося бити пенальті. У лотереї досягли успіху гравці «Мрії», які забили всі три своїх удари. В підсумку, 3:1, і Різдвяний кубок вирушив у Куп’янськ.

Джерело: sportclub.sumy.ua