Усик переміг!!! Український боксер став чемпіоном світу

Після перемоги над представником Росії Муратом Гассієвим чемпіон світу за версіями WBC, WBO, WBA, IBF Олександр Усик звернувся до українців.

Його відеозвернення опубліковане на сторінці Boxing Ukraine PRO/БОКС у Facebook.

“Україна, миленька, рідна, спасибі тобі за підтримку! Я додому їду з кубком та ще з поясами. Всім добра”, – сказав Усик.

Українець Олександр Усик став переможцем фінальної суперсерії з боксу у важкій вазі, завоювавши титул абсолютного чемпіона світу.

Вночі у Москві він здолав росіянина Мурата Гассієва. Українець отримав перемогу за очками у 12-раундовому поєдинку. Також Усик виграв Кубок великого Мохаммеда Алі.

Українець виходив в ринг у Москві під пісню “Браття”, де є такі слова: “Не дамо свій край нікому, краще згинемо в бою”.

Джерело: gazeta.ua