“Золото” для України здобув сумчанин!

Суми пишаються нашим земляком – біатлоністом Віталієм Лук’яненком!

У біатлонному спринті серед чоловіків з вадами зору найдосвідченіший спортсмен від України Віталій Лук’яненко фінішував першим. Українець показав час 19 хвилин 51 секунда, йдеться на сайті Радіо Свобода.

Довідка: Віталій Лук’яненко родом із Сум. В обласному центрі він народився у 1978 році. Зараз спортсмен мешкає у Харкові. Цікаво, що Віталія експерти називають найдосвідченішим серед української команди, оскільки для чоловіка це вже 6-та Паралімпіада. Колекція нагород Віталія чимала і вражає. Чотири золоті медалі на двох Паралімпійських іграх у Ванкувері та Сочі. На Паралімпіаді у 2014 році він став дворазовим чемпіоном – дві золоті медалі: за найкращий результат у спринтерських перегонах і на дистанції 12,5 кілометрів.

До слова, у перший офіційний день змагань на XІІ зимових Паралімпійських іграх Україна здобула п’ять нагород.

Джерело: spec-kor.com.ua