14-річного хлопчика вітчим змусив ховати тіло вбитого і потім мовчати

Сумською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 43-річного сумчанина, який позбавив життя свого кума, а потім змусив пасинка допомогти в приховуванні тіла.
Нагадуємо, що цей резонансний злочин стався у квітні 2017 року в м. Суми. До співробітників ювенальної превенції звернувся 14-річний хлопчик. Підліток повідомив, що проживає з матір’ю, вітчимом та меншими братиком і двома сестричками. Мати зловживає спиртним, а вітчим їх ображає. Окрім того, підліток розповів про жахливий випадок, що стався у них вдома.
З його слів, 19 березня 2017 року до них у гості прийшов кум вітчима. Чоловіки випивали, періодично сварились та бились. Щоб не потрапити під гарячу руку вітчима, юнак забрав молодших дітей та пішов з ними спати. А вже зранку його розбудив вітчим і повів у кухню, де підліток побачив уже мертвого чоловіка. Вітчим змусив хлопчика допомогти йому перенести тіло в підвал. А під вечір вони разом перевезли тіло на пустир, де закопали його. Вітчим пригрозив, якщо хлопчик комусь розповість про вбивство, то їх усіх заберуть у інтернат.

«Про почуте співробітники ювенальної превенції відразу повідомили поліцію. 26 квітня 2017 року слідчо-оперативна група, яка виїхала на вказане місце, дійсно виявила замотаний у два шматки килима труп чоловіка з ознаками насильницької смерті. Вітчима хлопчика відразу затримали», – розповіла керівник Сумської місцевої прокуратури Юлія Слабунова.

Як з’ясувалось, смерть 40-річного чоловіка настала від черепно-мозкової травми. Зі слів затриманого, сварка з кумом переросла в бійку, під час якої він наніс потерпілому близько 20 ударів руками та ногами по різним частинам тіла.

За вироком Ковпаківського районного суду м. Суми від 7 червня 2019 року обвинуваченого було визнано винним за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) КК України та засуджено до 10 років позбавлення волі.
Наразі діти перебувають під опікою держави.

Поділитися в соціальних мережах: