5 років позбавлення волі за любов до кави

Дві пачки кави на загальну суму понад 500 гривень намагався викрасти з супермаркету мешканець Шостки. Насолодитися напоєм зловмиснику завадили охоронці та співробітники поліції, які затримали його на виході з крамниці. До дільничного офіцера поліції звернулась представник адміністрації одного з супермаркетів міста. Він розповів правоохоронцю, що в магазині виявили злодія, який намагався поцупити дві пачки кави загальною вартістю понад 500 гривень.

Як з’ясували поліцейські, «кавовим» зловмисником виявився раніше судимий 29-річний місцевий мешканець, який нещодавно повернувся з місць позбавлення волі. Останній заховав бажане під верхній одяг і таким чином намагався винести з торгівельної точки неоплачений товар. Однак його дії помітили уважні співробітники супермаркету. Правоохоронці одразу вилучили каву та повернули її власнику.

А у відношенні підозрюваного відкрили чергове кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». За скоєне чоловіку загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах: