Азербайджанському безхатченку світить 15 років позбавлення волі

тюрмаДо 15 років позбавлення волі загрожує уродженцю Азербайджанської республіки, який позбавив життя свого товариша.
За клопотанням прокуратури узятий під варту 57-річний уродженець м. Баку Азербайджанської республіки, який позбавив життя свого товариша. Дії підозрюваного кваліфіковані за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що затриманий, який не мав постійного місця проживання, останнім часом жив у 62-річного потерпілого в м.Конотоп. Чоловіків об’єднувала любов до спиртного. 4 липня 2017-го вони, як завжди, вживали спиртні напої. Однак на цей раз застілля закінчилося сваркою, яка переросла в бійку, під час якої підозрюваний колуном завдав потерпілому декілька ударів, які виявилися несумісними з життям.

Як повідомила прокурор Конотопської місцевої прокуратури Юлія Волосюк, переконавшись, що його товариш мертвий, чоловік заховав знаряддя вбивства, замкнув квартиру і пішов до матері потерпілого. У літньої жінки підозрюваний проживав до 14 липня. Коли виявили тіло убитого, чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК України. В даний час він зізнався в скоєному.

Слід зазначити, що потерпілий свого часу відбував покарання за вбивство співмешканки, тепер 15 років позбавлення волі загрожує його товаришеві по чарці, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Джерело:dancor.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: