Без порчі та без грошей

Картинки по запросу порча

В Роменському районі дві незнайомі жінки «зняли» з 82-річної бабусі порчу і всі її гроші. Обряд «зцілення» старенькій коштував втрати майже 30 000 гривень.

До Роменського відділу поліції з заявою про шахрайство звернулась 82–річна жителька району. Пенсіонерка розповіла, що після візиту до неї додому двох смуглявих жінок, в неї зникли всі її гроші. За словами пенсіонерки, гості спочатку спитали щось про сусідів, а потім почали розповідати бабусі, що в неї серйозні проблеми зі здоров’ям. І хоча господарка дому заперечувала їм та намагалась їх випроводити, ті настійливо наполягали на своєму. Аби непрохані гості швидше пішли, бабуся вирішила принести їм все, що вони просили. Спочатку була ганчірка та яйця, які в подальшому вони замотали і щось над ними шепотіли.

Потім черга дійшла до грошей. За словами старенької, все відбувалось «ніби в тумані» і вона покірно виконувала всі настанови. На їх прохання, пенсіонерка винесла з будинку майже 30 тисяч гривень, які власноруч загорнула в рушник та віддала незнайомкам. А потім сходила за подушкою – для повного «зцілення». Коли ж все закінчилось і жінки пішли, в рушнику замість грошей, вона виявила звичайну буханку хліба. В рамках відкритого кримінального провадження за ч.2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) працівники поліції роблять все можливе, аби розшукати зловмисниць.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням, якщо будь-хто володіє інформацією, що може допомогти слідству, або встановити місцезнаходження підозрюваних, повідомте про це до відділу поліції, або зателефонувавши «102». А поліцейські продовжують закликати громадян, не впускати до своїх осель незнайомців, не брати участь в жодних обрядах, не віддавати нікому своїх грошей та про такі візити непроханих гостей повідомляти до поліції. Будьте пильні, адже лише дотримуючись цих простих правил, ви вбережете себе та свої заощадження від шахраїв.

Відділ комунікації поліції в Сумській області

Поділитися в соціальних мережах: