«Бульбулятори», марихуану і шприци з опієм вилучили поліцейські у мешканців Сумщини

За останні чотири дні працівники поліції виявили 12 шанувальників «дурман-зілля», котрі мали при собі і амфетамін, і марихуану, і розчин опію, і навіть таблетки «метадону».  Щодо 9 з них відкриті кримінальні провадження, ще у 3 випадках ведуться попередні перевірки.

Найбільшу кількість поціновувачів наркотичного  «кайфу» виявили працівники Сумського відділу поліції. У шести громадян загалом виявлено та вилучено 3,4 мл  амфетаміну, 3 г марихуани, 2 шприци з вмістом опію ацетильованого та «бульбулятор».

Конотопські правоохоронці затримали двох місцевих громадян, один з яких мав при собі 4 таблетки метадону, інший – шприц з 3 мл. опію.

Виявлено 4 грами марихуани у 27-річного жителя Шосткинщини, розчин опію вилучено у 52-річного чоловіка  з Лебедина, 38-річний мешканець Сумського району «погорів» на зберіганні вдома 10 грамів канабісу, ще  таку ж саму кількість дурман-зілля вилучили у  37-річного чоловіка  полісмени Середино-Буди.

Наразі у восьми випадках вже відкриті кримінальні провадження за відповідними частинами статті 309 Кримінального кодексу України (зберігання наркотичних та психотропних речовин),  ще по трьом ведуться попередні перевірки.

Працівники поліції Сумщини закликають громадян повідомляти на спецлінію «102» про всі відомі їм випадки  зберігання, виготовлення, збуту, придбання, перевезення, пересилання або вживання наркотичних, психотропних речовин чи їх аналогів. Адже лише загальними зусиллями поліції та суспільства можливо подолати таке страшне по своїй суті явище, як поширення наркотиків. Бо найперші, кого воно вражає, – це підлітки та молодь. Зазвичай, молоді люди першу «дозу»  пробують  з цікавості або задля хизування перед однолітками, однак потім, звикнувши, їм надзвичайно важко відмовитися від чергової порції примарного щастя. Тим більше, що в умовах сьогодення все більше набирає обертів придбання так званих «солей» та «фенів» через мережу Інтернет.

Тож звертайте увагу на своїх рідних, будьте пильними, більше спілкуйтеся з молодими, аби бути в курсі їх справ і вчасно помітити  перші ознаки такої залежності, а також надати  необхідну допомогу.

 

 

Поділитися в соціальних мережах: