Чим закінчилися «посиденьки» двох приятелів у Глухові

У Глухові 34-річний місцевий житель викрав з будинку приятеля швейну машинку, яку в подальшому продав. Сьогодні чоловік жалкує про заподіяне: і дружбу втратив, і кримінальної відповідальності тепер не уникнути.

До Глухівського відділу поліції звернувся 55-річний мешканець міста з заявою про те, що в нього викрали швейну машинку «Версаль». Прибувши на місце події, правоохоронці з’ясували, що того дня потерпілий запросив у гості свого 34-річного знайомого, з яким вони разом пили горілку. Тож підозра у крадіжці впала саме на нього. Вони розшукали чоловіка і не помилились у своїх здогадках. Той зізнався. Сказав, що річ вкрав, коли його приятель заснув. А потім відніс її до ломбарду.

Щоб залагодити провину перед приятелем, він навіть викупив машинку звідти, проте кримінальної відповідальності уникнути не вдалося. У поліції за заявою потерпілого відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.185 КК України (Крадіжка), санкція якої передбачає покарання у вигляді сплати чималого штрафу аж до позбавлення на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах: