Чоловік вирощував коноплі серед кукурудзи

До працівників поліції Шосткинського відділу надійшла оперативна інформація про те, що один з місцевих жителів вирощує коноплю. Правоохоронці прийшли до нього додому з санкціонованим обшуком. Про це повідомляє обласна поліція.

«Підозрюваному 47 років, — каже Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. — На подвір’ї його будинку працівники кримінальної поліції виявили та знищили 58 рослин коноплі, з явними ознаками культивації. Крім того, під накриттям, правоохоронці також знашли вже зірвані та висушені рослини і пристрій для вживання наркотиків. Все вилучене поліцейські вже направили на експертизу, за результатами якої й будуть прийняті відповідні рішення ».

За словами власника наркотичних насаджень, щоб не привертати увагу інших мешканців, висадив коноплі серед кукурудзи, які сам і обробляв. А вирощував, запевняє, виключно для власного вживання.

За посів конопель і за зберігання наркотичних речовин по ч.1 ст. 309 і ч.1 ст.310 Кримінального кодексу України, чоловікові загрожує трирічне ув’язнення.30c181823a0adaab8daf7b2affeed63c nark-2 nark-4

Джерело:shostka.info

Поділитися в соціальних мережах: