Чоловік вирішив, що гроші тещі – то його гроші

Подія сталася в одному з сіл Охтирського району. Там, до правоохоронців звернулась 48-річна жінка, яка повідомила, що дивним способом з її банківської картки почали зникати гроші. Спочатку це були незначні суми, і тому вона не звертала увагу, бо вважала, що це сплата за банківські послуги. Та коли помітила зникнення тисячі гривень, то запідозрила неладне.

Правоохоронці відразу розпочали першочергові розшукові заходи, спрямовані на встановлення особи зловмисника. І результат не забарився . На крадіжці грошей з банківської картки, правоохоронці викрили… 28-річного зятя заявниці. Чоловік свою провину визнає. Каже, що на крадіжку пішов через нестачу коштів в сімейному бюджеті. Знаючи всі паролі входу до банківської картки тещі та що у неї на рахунку є гроші ( хоча вони і живуть в різних селах), спробував спочатку робити невеличкі переводи грошей на іншу банківську картку. Зрозумівши, що залишився непоміченим, вирішив перевести більшу суму коштів. Але цього разу залишитись непоміченим у нього не вийшло…

Тепер чоловіку прийдеться відповісти за свої дії відносно своєї тещі кримінальним провадженням за ч.1 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Покаранням для нього може стати –  позбавлення волі на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах: