Чотирьох мешканців Шосткинського району викрили на вживанні коноплі

11011

Під час санкціонованих обшуків за місцем мешкання чотирьох мешканців райцентру та сіл Шосткинського району правоохоронці знайшли та вилучили готові до вживання коноплі, які власники використовували для власного вжитку.

Під час проведення обшуку за місцем мешкання 29-річного мешканця одного з сіл Шосткинського району правоохоронці знайшли та вилучили близько 15 грамів сухих та подрібнених конопель. Власник наркотичного зілля пояснив, що нарковмисні рослини знайшов восени у лісі і вирішив «запастись» ними на зиму для власного вжитку.

Схожі пояснення отримали поліцейські і від 23-річного жителя іншого села Шосткинського району, у якого вдома було знайдено та вилучено майже 8 грамів марихуани.

А от 30-річний мешканець Шостки стверджує, що паперовий згорток з канабісом, який вилучили у нього в житлі правоохоронці, знайшов просто посеред вулиці, і вирішив його забрати собі для подальшого вживання у якості ліків «від стресу».

Не зраджує своїм наркотичним звичкам ще один 29-річний мешканець села Шосткинського району. Останній, не зважаючи на вже наявну у нього судимість за наркотики, зберігав вдома 33 грами готових до вжитку конопель.

Наразі за даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 та 2 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). За такі діяння любителям «кайфу» може загрожувати від трьох років обмеження волі до п’яти років позбавлення волі.

Джерело: su.npu.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: