Депутат Буринської райради відповідатиме в суді за зловживання владою

Обвинувальний акт вже направлений до суду.

Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Депутату інкримінували ч. 1 ст. 364 (умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи, використанні службовою особою влади всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди інтересам юридичної особи) КК України.

Встановлено, що в грудні 2014 року Ч., як виконувач обов’язків голови Буринської районної державної адміністрації, достовірно знаючи про наявність на земельні ділянки діючих договорів оренди, укладених із фермерським господарством, передав їх в оренду на 10 років іншому підприємству.

«При цьому, Буринською РДА про факт припинення договорів оренди з ФГ «Р.» у встановленому законом порядку повідомлено не було, жодних листів на адресу господарства не надходило. У свою чергу ФГ «Р.» також не повідомляло адміністрацію про наміри розірвати договори оренди. Таким чином, понад 160 га невитребуваних земельних паїв за межами населених пунктів на території Гвинтівської сільської ради протиправно відібрані в одного та передані іншому фермерському господарству», – зазначив начальник Буринського відділу Конотопської місцевої прокуратури Артем Чуєв.

Поділитися в соціальних мережах: