До 15 років тюрми засудили жителя Кролевеччини, з вини якого загинула дитина

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, злочин, у якому звинувачений житель Кролевецького району, трапився 04 грудня 2014 року в с. Терехово.  Тоді згорів будинок 32-річної місцевої мешканки, в одній із кімнат знайшли обгорілий труп її 11-річного сина. Причиною пожежі став підпал, а винуватцем трагедії – 38-річний співмешканець жінки. За словами постраждалої,  напередодні трагедії чоловік всю ніч пиячив, додому повернувся о шостій ранку й заходився її «виховувати». Жінка вибігла з будинку, а коли хвилин за 20 повернулася, то побачила палаючий будинок.

Селяни Терехово були схвильовані подією, разом із міліціонерами  вирушили на пошуки підозрюваного і знайшли його в лісі. Чоловік зізнався у підпалі й повідомив, що підпалив речі в будинку, бо дуже розлютився на жінку.

Заступник керівника Шосткинської місцевої прокуратури Ольга Ковальова повідомила, що рішенням Шосткинського міськрайонного суду Сумської області обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованих злочинів та призначено покарання за сукупністю злочинів у вигляді 15 років позбавлення волі. Окрім того, суд зобов’язав Н. сплатити на користь потерпілої близько 160 тис. грн матеріальної та 20 тис. грн моральної шкоди.

Поділитися в соціальних мережах: