Дві сумчанки гуляли містом із шприцами, наповненими опієм

Полісмени затримали двох молодих жінок, які перебували в стані наркотичного сп’яніння. Дівчата відправилися на прогулянку, маючи при собі шприци з розчином опію ацетильованого. Їх полісмени виявили під час обшуку речей сумчанок.

За словами начальника сектору кримінальної поліції Сумського ВП ГУНП Ігоря Буйваленка, затримані громадянки віком 20 і 21 рік не знайомі між собою, але мають багато спільного – потяг до наркотиків, аморального способу життя і численні проблеми з Законом.

Дівчата зізналися, що вже тривалий час вживають опій. Одна з них намагалася пояснити пристрасть до наркотичних речовин сімейними негараздами, говорила, що знайшла порозуміння у «однодумців».

Сектор комунікації ГУПН у Сумській області повідомляє, що стосовно цих сумчанок відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту». Їм загрожує до трьох років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах: