Двоє харківчан два місяці «чистили» квартири в Охтирці

4

Цікавились виключно заможними квартирами.

За останні два місяці на Охтирщині почастішали квартирні крадіжки. За словами заявників, виносили переважно золоті вироби, нову техніку та гроші.

Затримали «гастролерів» відразу після скоєння чергового злочину. Затримані — раніше неодноразово судимі жителі Харкова 37-ми та 46-ти років.

Діяли вони досить професійно. Спочатку перевіряли під’їзди та підшукували заможні квартири, визначаючи такі за певними ознаками, серед яких фігурувала й дороговизна встановлених вхідних дверей. А потім, дочекавшись, коли господарі підуть з дому, за допомогою цілого набору відмичок та інших приладів відмикали замки та проникали до помешкань. У салоні їх транспортного засобу, на якому вони пересувались, поліцейські знайшли цілий злодійський «арсенал» — різного виду відмички, ключі, пристрої для відкриття замків і дверей, споряджений набоями пістолет «Сталкер», мобільні телефони, документи, рукавички, золоті коштовності, гроші, аудіо-відеотехніку й навіть дорогий посуд.

5

6

7

8

9

Нині підозрювані знаходяться під вартою. Їм вже оголосили підозру за ознаками ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка, поєднана з проникненням у житло». Санкція статті передбачає ув’язнення строком до 6-ти років.

Поділитися в соціальних мережах: