Екс-депутата облради судитимуть за розбещення малолітніх

6

Прокуратура направило до суду обвинувальний акт стосовно колишнього депутата обласної ради (2006 р.).

Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 2 ст. 156 КК України – це вчинення розпусних дій щодо малолітніх. Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 7 липня поточного року 43-річний обвинувачуваний, перебуваючи у дворі багатоповерхового будинку по вул. Ковпака, пропонував малолітнім дітям підійти до його автомобіля, за що обіцяв 100 грн. Зацікавленій такою пропозицією малечі чоловік демонстрував свій оголений статевий орган. Того ж дня збоченець повторив подібні дії з дітлахами по вул. Романа Атаманюка. Потерпілими від таких дій обвинуваченого визнані два хлопчики та дві дівчинки віком від 7 до 10 років.

Стосовно вказаної особи вже триває судовий розгляд за скоєння низки злочинів, спрямованих на ухилення від сплати податків. За клопотанням прокуратури обвинувачуваному було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, однак він звільнився під заставу в розмірі 134 тис. грн.

За розбещення малолітніх підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Поділитися в соціальних мережах: