«Фейковий» автомобіль за 11 тисяч гривень

Правоохоронці Ромен розшукують афериста, який ошукав 27-річну місцеву жительку. Отримавши повідомлення з текстом «Увага! Власник даного номеру виграв автомобіль», жінка переказала 1% відсоток від вартості виграшу, а це більше 11000 гривень, в якості комісій та податків. От тільки омріяного авто вона так і не дочекалась.

До чергової частини Роменського відділу поліцій з заявою про шахрайство звернулась 27-річна жителька міста. Молода жінка пояснила, що їй на телефон прийшло смс-повідомлення про виграш авто. Заявниця зраділа та зателефонувала відправнику. Невідомий чоловік підтвердив, що їй і справді посміхнулась вдача, і на жінку очікує новенька автівка або ж, за її бажанням, грошова сума, еквівалентна ціні виграшу. Однак спочатку необхідно перерахувати 1% податків від загальної суми виграшу. Заявниця ж, в надії отримати неочікуваний приз, не вагаючись, перерахувала на вказаний рахунок більше 11 000 гривень.

Коли ж невідомий попросив переказати додаткову суму, заявниця зажадала повернення вже перерахованих своїх коштів. Після чого зв’язок із «абонентом» взагалі обірвався.

shahraystvo

Поділитися в соціальних мережах: