Гендиректор корпорації заплатить 110 тисяч за незаконне отримання 1,5 млн

За клопотанням прокуратури Сумської області підозрюваному у вчиненні шахрайства в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 та 4 ст. 190 КК України) генеральному директорові корпорації C. обрано запобіжний захід. Зарічний районний суд м. Сум 25 лютого ухвалив рішення, яким визначено розмір застави в сумі 110 240 грн. Окрім того, на підозрюваного покладено ряд обов’язків, зокрема: прибувати до слідчого за першою вимогою; не відлучатися із Сум без дозволу слідчого, прокурора, або суду; утриматися від спілкування з потерпілими поза межами цивільного та кримінального судочинства; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання або місця роботи; носити електронний засіб контролю.
Водночас С. поінформований, що у разі невиконання обов’язків щодо внесення застави до нього може бути застосований більш суворий запобіжний захід.
Нагадаємо, що С. 17 лютого 2016 року вручено повідомлення про підозру в тому, що він, застосовуючи обман та зловживаючи довірою своїх знайомих або випадково підшуканих осіб, пропонував їм придбати нежитлові приміщення або квартири в самому центрі Сум. При цьому деякі приміщення підозрюваний продавав декілька разів. Від потерпілих, які погодилися придбати бажані квадратні метри, генеральний директор корпорації отримав понад 1,5 млн грн. Аби створити видимість ведення будівництва, С. проводив незначні початкові будівельні роботи, вартість яких значно менша від отриманої суми. У подальшому будівництво об’єкта було зупинено, з пояснень підозрюваного, через брак коштів.

Поділитися в соціальних мережах: